אבי דראי שיפוצים

נשמח לענות על כל שאלה

שיפוצים בתל אביב

אם אתם כבר מתעניינים בחברת שיפוצים בתל אביב, כדאי שכבר תתכננו את העבודות השונות שיש לבצע, אם בבית או בעסק. ניתן לתכנן עבודות גבס, צבע וריענון, שיפוץ חדר האמבט, שיפוץ המטבח, הרחבת חדרים באמצעות שבירת קירות או בניית מחיצות להפרדה בין חדרים ועוד. מי שראיתם שבוצע אצלו בבית או בבית העסק שיפוץ שמצא חן בעיניכם – זה הזמן לבקש ממנו את הטלפון של השיפוצניק או של קבלן השיפוצים שביצע בעבורו את העבודה. בררו מה התשלום אותו הוא גבה על השיפוץ מה הוא ביצע בדיוק, כך שיהיה לכם מושג לגבי התקציב שיש להכין עבור שיפוצים. או שפשוט תפנו לאבי דראי – שיפוצניק בעל כ-30 שנות ניסיון, ידע חסר גבולות ורמה מקצועית שאין שנייה לה.

באם אתם מתכננים שיפוצים כלליים או עבודות גדולות, יש לפנות אל קבלן שיפוצים אשר מחזיק בצוות ומקושר גם למהנדסי בניין ולאדריכלים על מנת שיאשרו שבירת קירות מסוימים ויוודאו כי אין מדובר בקירות תומכים. קבלנים רציניים יהיו רשומים בפנקס הקבלנים – כך תדעו כי מדובר בחברת שיפוצים רשמית. ישנו יתרון כאשר אתם מזמינים קבלן שיפוצים או שיפוצניק בתל אביב  זאת כי כאשר תלכו עמם לחנות חומרי בניין, תקבלו הנחה משמעותית כמו הנחת קבלן על חומרי הבנייה שתצטרכו לרכוש עבור השיפוצים בביתכם או בבית העסק.

אם מצאתם חומרי גלם זולים יותר, כמו קרמיקה במבצע או מעודפים – רכשו אותם יחד עם הקבלן, אשר יאשר לכם כי חומרי הגלם הללו איכותיים, על פי הידע והניסיון שלו. הדרך הטובה ביותר להתנהל בתחום היא פשוט לבחור שיפוצניק בתל אביב שאתם יכולים להיות בטוחים בכל מאת האחוזים שהוא עובד אך ורק עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש.

זוהי בדיוק ההגדרה של אבי דראי, שמקפיד לספק ללקוחות חומרים מהשורה הראשונה, אותם הוא והצוות שלו מתאימים לצרכי הלקוחות ולמאפייני המבנה. ההתאמה הזו מבטיחה שכל עבודת שיפוצים תתבצע על הצד הטוב ביותר, מתוך מטרה לספק ללקוחות בסוף הדרך את התוצאות המושלמות ביותר.

שיפוצים בתל אביב

הכנת תכנית עבודה לשיפוץ

יש לבצע תכנית עבודה לשיפוצים, כך שהכל יעמוד בתכנון, כמו גם פירוט השלבים עד לגמר השיפוץ. קבלן רציני שמחזיק צוות, יחלק את העבודה בין אנשי המקצוע השונים על פי הסדר ההגיוני. בדרך זו יהיה לכם קל יותר, כי העבודה תתקדם מהר. אם אתם גרים בתל אביב, שיפוצניק בתל אביב יהיה עדיף משמעותית על פני שיפוצניק מאזורים מרוחקים יותר: כך הוא יגיע יום יום לעבודה, מבלי להיתקע בפקקים ולבצע נסיעות ארוכות שגוזלות זמן רב.

מבחינת תקופת השיפוצים, תקופת הקיץ היא העדיפה, כיוון שאין סכנה של חדירת מי גשמים או לחות בזמן צביעת הנכס. גם סכנת התחשמלות לא תהיה קיימת בתקופה זו, אם נהיה מעוניינים להחליף את מערכת החשמל לחדשה יותר.

כיום, קבלן שיפוצים חייב להיות מעודכן היטב בכל החידושים בתחומו, מכיוון ששיטות הבנייה מתחדשות כל העת ועל מנת לחסוך בזמן יש לבחור קבלן שהוא מנוסה ומעודכן – הן בשיטות הבנייה והן בחומרי הבנייה החדשים שיצאו לשוק. חשוב לוודא כי קבלן השיפוצים הנו קבלן רשום, כך שתהיו בטוחים כי יש לכם עסק עם קבלן מקצועי שיש עליו פיקוח ושיש אחריות על עבודתו. 

אם מדובר בעבודת שיפוצים מורכבת, יש לוודא כי הקבלן עובד בשיתוף עם מהנדסי בניין. הצוות של אבי דראי הוא המקיף ביותר שיש, מה שיאפשר לכם להיות מרוצים גם מהבחינה הזו. העבודות כולן נעשות באמצעות צוות מיומן של עובדים, כאשר כדי להבטיח מענה מקיף במיוחד, עובד אבי דראי עם אדריכלית צמודה, לה ניסיון של כעשר שנים.

ישנן היום הרבה חברות שיפוצים בתל אביב, העובדות בצמוד עם מהנדסי בניין ועם אדריכלים, במקרים בהם יש לבצע עבודות שמצריכות הריסה של קירות פנימיים. קבלני שיפוצים עובדים עם הרבה בעלי מקצוע בתחום השיפוצים, כך שיהיה לכם קל יותר לקחת קבלן שיפקח על בעלי המקצוע ועל הצוות אותו הוא מחזיק.

שיפוצניק מקצועי בתל אביב – אבי דראי שיפוצים

בגלל המבחר הרב של שיפוצניקים, ניתן למצוא הרבה בעלי מקצוע בתחום שיפוצים בתל אביב ובאזורים רבים אחרים בארץ. אם אתם גרים באזור המרכז, מומלץ למצוא שיפוצניק או קבלן שיפוצים מבוגר, בעל וותק של שנים רבות. אבי דראי הינו קבלן ידוע ומוכר בתחום השיפוצים ובעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום. אבי מעודכן בכל החידושים הקיימים בשיטות הבנייה וחומרי הגלם לשיפוצים. לחברת השיפוצים אבי דראי יש מבחר רב של לקוחות מרוצים, כך שתוכלו לקבל המון המלצות מלקוחותיו ולראות עבודות שהוא ביצע בעבר.

אתם מוזמנים לפנות לחברתו של אבי דראי בכל צורך, כאשר סל הלקוחות הרחב של החברה – הגדול משל כל שיפוצניק בתל אביב אחר – מבטיח שהיא תוכל לספק מענה לכל קריאה. בין השירותים המוענקים על ידי החברה ניתן למנות עבודות כלליות דוגמת הרס קירות או חיפויים, עבודות צביעה בכל סוגי המבנים, עבודות גבס, שיפוץ פנימי או חיצוני של הדירה או של המשרד, עבודות אדריכלות, עבודות חשמל, עבודות אינסטלציה – והרשימה עוד ארוכה.

יעניין אתכם : קבלן שיפוצים במרכז הארץ | יעניין אתכם : שיפוץ חדר אמבטיה | יעניין אתכם : שיפוץ דירות פנים וחוץ