רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

שיפוצים במרכז

רבים מסתייגים וחשובים כמה פעמים, לפני שהם מחליטים על ביצוע עבודות שיפוצים במרכז, זו הסיבה שיש לוודא, תוך כמה זמן השיפוץ יתבצע, מריחת זמנים ותקיעת עבודת שיפוצים, תגרע מאיכות חייהם של בני הבית, היות ומדובר על תקופה שהיא אינה קלה כלל. ישנן חברות שיפוצים, המחזיקות גם במהנדסים ואדריכלים, למשל כאשר מעוניינים לשבור קיר מסוים, כך שחלילה הנכס לא יתמוטט וייהרס קליל, אישור כזה של מהנדס ואדריכל מוסמך, יכול לחסוך המון עוגמת נפש, הן מצד קבלו השיפוצים הן מצד בעלי הבתים.
יש לבחור אדם אחראי, מקצועי ואמין, כמו שיפוצניק במרכז שיהיה בעל שם וצוות מיומן שיהיה מקצועי והעבודה תתקדם כפי המתוכנן. חוזה הוא הדבר הראשון שיש לערוך עם קבלן השיפוצים. יש לתת חצי מהסכום בתחילת העבודה וחצי בסוף העבודה. כדאי מאוד לא להתפתות ולא לשלם את כל הסכום כבר בהתחלה, כבר היו מקרים של קבלנים שלא ביצעו את עבודתם כראוי ובעלי הבתים נשארו עם בית חצי משופץ…
הכינו מראש את התקציב לשיפוץ הנכס
יש הכים מראש את התקציב עבור עבודות שיפוצים במרכז אם עבור בית או עבור עסק. לפעמים התיאבון שלנו גובר לאחר שאנו רואים כיצד הנכס משופץ ואנו מעוניינים בעוד עיצובים ושיפוצים שונים, דבר זה, עשוי לחרוג בהרבה מהתקציב שקבעתם מראש עם הקבלן. תמיד, עלות השיפוצים, תהיה גבוהה בכ-10% מכפי המתוכנן וכדאי כי תיקחו זאת בחשבון. יש להיזהר, לא למצוא חאפרים, כמו שיפוצניקים שאין להם מספיק ניסיון, היות ומקצוע זה של קבלן שיפוצים, מחייב רישיון, הסמכה והמלצות של אנשים שכבר בוצען אצלם עבודות שיפוצים שונות.
חשוב, כי תרגישו שיש לכם עסק עם אדם נעים וסבלני, היות וייתכן, כי למשך כמה חודשים, תצטרכו לשוחח ולראות אותו מדי יום בבית או בבית העסק שלכם. רצוי כי תכינו לעצמכם את התקציב מראש, רק לאחר שביררתם בקרב כמה שיפוצניקים, את העלות של סוג השיפוצים הדרוש לכם. יש לציין, כי הצעת המחיר מחייבת את ביקורו של שיפוצניק במרכז ל מנת שיוכל לראות במו עניו באיזה סוג של שיפוץ מדובר ואף, ייתכן כי השיפוצניק, על סמך ניסיונו הרב, יציע לכם הצעות יעילות יותר לגבי השיפוץ.
כמעט כל משפחה נדרשת מדי כמה שנים לשירותיו של שיפוצניק, על מנת לשדרג את הבית ולהתאים אותו לצרכים המשתנים. קיימים קבלנים שונים המבצעים שיפוצים, ויש לבחור את השיפוצניק שיבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.
איש מקצוע אמין
כאמור, קבלנים רבים מציעים את שירותיהם לביצוע שיפוצים במרכז, ועל מנת שלא תסתבכו בצרות מיותרות וכדי שלא תיגרם עגמת נפש מיותרת, עליכם לבחור את הקבלן בתשומת לב רבה. יש להקפיד שהשיפוצניק יהיה מנוסה ואמין, לכן בקשו ליצור קשר עם לקוחות עבר והתרשמו מדעתם. בנוסף לכך, אל תתביישו לבקש לראות עבודות שבוצעו על ידי הקבלן, ולוודא שהן עומדות בסטנדרטים של האיכות ושל האסתטיקה שאתם דורשים.
צוות מלא
בביצוע שיפוצים במרכז נערכים לעתים שינויים מבניים כמו הורדת קירות, המחייבים בדיקה של קונסטרוקטור ושל מהנדס. אל תתפשרו על כך – זה חשוב לעתידכם ולעתיד ביתכם, שכן אינכם רוצים  לפגוע בבטיחותה המבנית של דירתכם.
כימיה והסמכה
קבלן השיפוצים הולך להיות חלק מהנוף שלכם למשך מספר שבועות, לכן חשוב שתרגישו בנוח איתו. יש להקפיד על כך שהוא יהיה איש נעים סבר והליכות, ושתוכלו לבטוח בו. בנוסף לכך, כדאי לוודא שהאיש מוסמך כבעל מקצוע, ושיש בידו האישורים הרשמיים וכן הידע המעשי על מנת לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.
בקשו תיק עבודות מקבלן השיפוצים
אין טוב יותר ממראה עיניים ומהמלצות של אנשים שקבלן השיפוצים, כבר ביצע אצלם בעבר עבודות שונות בתחום השיפוצים. בקשו תיק עבודות ואפילו טלפונים של לקוחותיו של קבלן השיפוצים. יש לברר את אזורי העבודה בהם השיפוצניק מעניק שירות, לברר כמה אנשי צוות הוא מחזיק, איזה ציוד יש לו ועוד.
מישהו שאפשר לסמוך עליו
שיפוץ טוב ישדרג את חייכם, בעוד ששיפוץ גרוע ימרר אותם. לכן, יש לפנות לקבלן שיפוצים שאפשר לסמוך עליו. דוגמה מצוינת לקבלן כזה הוא אבי דראי, בעל ניסיון של שלושים שנות עבודה בתחום. אבי דראי מעסיק צוות מיומן ומנוסה ועובד עם  אדריכלית בעלת ניסיון של עשר שנים. בפנותכם לאבי דראי אתם מבטיחים לעצמכם שיפוץ יעיל, איכותי ונעים. להשלמת התמונה, תוכלו להתרשם ממבחר עבודות שהוא ביצע באתר הבית של אבי דראי שיפוצים.
הבית שלכם ייראה חדש עם אבי דראי  קבלן שיפוצים במרכז
לכל קבלו שיפוצים במרכז או בכל אזור אחר בארץ, יש את הסטייל שלו. קבלן שיפוצים טוב, הינו איש מקצוע שיש לו הרבה שנות ניסיון וותק וכן, מוניטין רב. חברת אבי דראי שיפוצים, הינה חברה מובילה בתחום השיפוצים והיא מבצעת את כל סוגי השיפוצים, אם למגזר הפרטי ואם לעסקי. שיפוצים של בית ישן, זה אינו עניין של מה בכך וכן, תכנון נכון של שיפוץ בבית העסק. .