רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

שיפוץ משרדים


בעידן של ימינו, שינה מודעות גדולה על איך שנראה המשרד שלנו. התחרות בין החברות היא גדולה וכאשר לקוח מגיע למשרד, המראה יהיה מכריע על העסקים שתבצעו עם הגורמים השונים. משרד מוזנח, עשוי להשפיע לרעה על העובדים ועל תפוקת עבודתם. יש להיעזר בשיפוצניקים המומחים  עם שיפוץ משרדים על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר. חשוב כי מלכתחילה, תקבעו סדרי עדיפויות ולוחות זמנים לכל משימה בשיפוץ. יש לשים לב לאחסון במשרד, לחללים פתוחים ומוארים יותר ולעיצוב שיתאים לאופי החברה. יש להיצמד לתקציב שהעמדתם מראש ולא לחרוג ממנו. מבחינת נקודות החשמל שהן חשובות במשרד, יש לתכנן היטב את הנקודות שיהיו נוחות ונגישות לכל מכשירי החשמל, אם לפקס, מכונת צילום ומכשירי חשמל אחרים, הנחוצים לעבודה יום יומית בחברה.
שיפוץ משרד לעסקים ע"י קבלן שיפוצים במרכז
רבים מבעלי העסקים השונים, מתקדמים ועוברם למשרד גדול יותר שלבטח יידרש בו שיפוץ משרדים. יש לפנות לחברה גדולה וידועה שיש לה ותק רב ומוניטין, כמו חברת אבי דרעי שיפוצים, הקיימת מזה 3 עשורים בשוק. אבי מתמחה בכל עבודות השיפוץ הקשורות למשרדים, כגון הנמכת תקרות גבס, קירות אקוסטיים לבידוד מרעש, ריצוף, פרקט, אינסטלציה, חשמל, צבע ועוד. החברה עובדת , על פי תכנית שיפוצים ידועה מראש ועל פי השלבים וסדר, כך שהעבודה תתבצע על פי לוח הזמנים המתוכנן וללא עיכובים. כאשר משפצים משרד, יש לפנות לכמה חברות, לקבל הצעת מחיר ולהתרשם מתיק העבודות של אותו קבלן השיפוצים. לאבי יש מחירים סבירים, תיק עבודות מרשים ורשימה ארוכה של מאות לקוחות מרוצים.
כצד בוחרים חברת שיפוצים אמינה ?
המלצות, וותק ומוניטין שירות, עמידה בזמנים, חומר גלם איכותיים, מכשור משוכלל וצוות מיומן, הם אלה שינחו הרבה בעלי משרדים לבחור בחברת שיפוצים. היום, קיימות בשוק המון חברות שיפוצים המתמחות גם בשיפוץ של בתי עסק כגון משרדים. אבי אינו מסתפק בפחות מושלם ולכן, הוא בחר את צוות העובדים ובעלי המקצוע תוך הקפדה מלאה. חשוב לא  לוותר על שיפוץ שהוא הטוב ביותר ולכן, פנייה לאבי דרעי, תהיה מושכלת. המשרד, הינו כרטיס הכניסה שלנו לאנשי עסקים ועובדים שחשוב כי יהיה להם נוח ונעים לשהות במקום עבודתם, בהם הם מבלים שעות רבות מדי יום.
הפרדת חללים נכונה
יש לבצע הפרדת חללים נכונה, כאשר אתם מבצעים שיפוץ משרדים. חלוקה אופטימלית נכונה, תהיה הדבר החשוב ביותר, למשל אם אתם מעוניינים בכמה משרדים שבהם יעבדו העובדים, עמדת קבלת קהל, חדר ישיבות, חדר מנהלים ולובי. במידה ומדובר בכמה שותפים בחברה, יש להתייעץ על מנת לערוך תכנית מסודרת של שיפוץ. מומלץ ביותר, לערוך חוזה מס��דר מול קבלן השיפוצים, כך שייכתב כתב הכמויות בחוזה, צריכים של כל שלב בשיפוץ ותאריך יעד של סיום השיפוץ. בקשו מקבלן השיפוצים, תמונות של עבודות שיפוצים במשרד וכן המלצות וכתובות של בעלי משרדים שבוצע אצלם שיפוץ.
שיפוץ משרדים – עם המומחים
כאשר אתם מחפשים בעלי מקצוע, אשר יבצעו שיפוץ משרדים, יש לפנות למי שמומחה בתחום זה. לא כל שיפוצניק, יש לו ידע בשיפוץ של משרדים ולכן, חשוב לבדוק אצל קולגות, מי שיפץ אצלם את המשרד והם היו מרוצים.