רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

שיפוץ בניינים

ישנם מקרים של בניינים עם הזנחה קשה ופעמים רבות הרשויות מתערבות ומוציאות צו של מבנה מסוכן למגורים, מה שמחייב את דיירי הבניין לחזק את המבנה כאשר נושא של מראה העניין עדיין לא נלקח בחשבון. לפעמים, מדובר על קילוף של טיח בהרבה מקרים עם לחץ מים גבוה. על הוועד, יש לקחת את נושא שיפוץ בניינים עם וועד הבית, כך יוכלו להחליט יחד עם הדיירים, את עלות השיפוץ. כאשר הדיירים מעוניינים לשפץ את מבנה המגורים יש לשפץ את המעטפת החיצונית ולחפות את הבניין עם חיפויים דקורטיביים. ניתן לחפות את בניין המגורים, באמצעות שיש, אבן ועוד. גם, שיפור מערכת האיטום תהיה ניכרת, בכלל חיפויים כגון שיש ואבן.
השבחת הבניין באמצעות שיפוצים כלליים
כאשר מדובר על המראה החיצוני של הבניין, שיפוץ בניינים יכלול את הדברים הבאים:
טיח וחיפוי חיצוני חדש
ריצוף הלובי וחידושו
בדיקה וביצוע איטום
שיפוץ המקלט
צביעת קירות הלובי וקירות חדרי המדרגות
חידוש של מבנה פחי הזבל
התקנת דלת אינטרקום חדשה
הנכס יעלה את ערכו בהרבה ולדירות יהיה ערך רב יותר, כאשר הבניין משופץ ונראה כמו חדש. יש לבדוק היטב גם את נושא הבטחות, שכן, מדובר על עבודה הנעשית בגובה במקרים רבים, כשאר יש צורך להחליף את החיפוי  החיצוני בבניי מגורים רבים. חשוב כי הצוות של חברת השיפוצים, יעבוד על פי כללי הבטיחות, כך שהעבודה תתנהל כתקנה. יש לקבל הצעת מחיר מקבלן שיפוצים מוסמך, לאחר שיבדוק היטב את הבניין. לפעמים יש סדקים עמוקים במעטפת החיצונית של הבניין, מה שלא רק יגרום למראה מוזנח של הבניין, כי אם גם יגרום לחדירה של רטיבות ולחות בדירות עצמן. שי לקבל הצעת מחיר מפורטת מקבלן השיפוצים שתכלול גם את הממצאים.
שיפוץ בניינים עושים עם חברה מובילה בשיפוצים
לא כל חברת שיפוצים, מתמחה עם שיפוץ בניינים, זו הסיבה שיש לפנות רק למומחים בתחום זה. חברת אבי דרעי שיפוצים, הינה החברה המובילה בתחום זה. לאבי יש עשרות שנים של ניסיון וותק בתחום, הוא עוסק בשיפוץ מבנים מזה שנים. נצוות של אבי, הוא צוות מיומן העוסק בתחומים כמו: טיח, איטום, צביעת מבנים, שיפוץ לובי, ריצוף, חשמל אינסטלציה ועוד. לאבי יש מאות של לקוחות קבועים ומרוצים שימליצו עליו בפה מלא.