רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

שיפוץ אמבטיה


בכל בית, מגיע מצב בו האמבטיה זקוקה  למתיחת פנים, הכוונה היא לביצוע שיפוץ אמבטיה. מדובר בחדר הכי חשוב ואינטימי שלנו בבית, שבו אנו  משתמשים, מספר פעמים ביום. יש לדאוג לכך שיהיו מקומות אחסון נוחים  ונגישים, לכל בני הבית ולעצב את חדר האמבט שיהיה נעים ונוח לשימוש. רבים מעוניינים יותר במקלחון מאשר באמבט, בגלל שתי סיבות הגיוניות, הראשונה היא, שחדר האמבט, הוא בעל חלל קטן ואמבטיה, תופסת חלק ניכר מחלל זה, החיסכון במים, הינה הסיבה השנייה וישנם היום מקלחונים מפנקים ומשוכללים שיתפסו מעט מקום ויהיו נוחים ויעילים לשימוש.
כאשר מחפשים קבלן שיבצע עבורנו, שיפוץ חדרי אמבטיה, יש למצוא את הקבלן שיש לו ידע בתחום האינסטלציה והריצוף, שכן, מדובר בהרבה מקרים, גם בהחלפת צנרת שכבר התיישנה וכדאי כי תוחלף בהזדמנות זו.
ארבעת שלבי שיפוץ אמבטיה
ישנם ארבעה שלבים, אשר באמצעותם, יש לבצע את שיפוץ האמבטיה, השלב הראשון, הוא כמובן שלב ההריסה, בשלב זה, יפורקו אביזרי האינסטלציה, אריחים, ארונות האמבט ויש להקפיד על משנה זהירות בשלב זה, על מנת לא לפגוע בתשתית הקיימת, מה שעלול לסבך יותר את השיפוץ. השלב החשוב ביותר, הוא הוא השיפוץ עצמו,. שני השלבים האחרונים הם, ריצוף וחיפוי חדרי האמבט וההתקנה של אביזרי האמבט, כגון מקלחון, כלים סניטריים, ארונות מראות ותאורה מתאימה. יש כאלה המעוניינים לשפץ באופן חלקי את האמבטיה, מה שלא במיוחד מומלץ, כי "אם כבר אז כבר…"
יש לסקור ולקבל כמה הצעות מחיר של שיפוץ חדר האמבט. אם אתם מעוניינים להוזיל עלויות, כדאי כי תחפשו עודפי יצוא של חיפויי קרמיקה וריצוף. חשוב כי תבחרו בחומרי גלם איכותיים, אם מבחינת הריצוף, החיפוי וכן, ארונות האמבט. שיתאימו לעיצוב, יהיו עשויים מחומרי גלם איכותיים, נגד לחות ורטיבות. יש לברר היטב לפני שבוחרים את חומרי הגלם על מנת שחדר האמבט, יהיה מעוצב וייראה טוב למשך הרבה שנים.
שיפוץ חדרי אמבטיה – נוחות סגנון ויופי..
יש להגדיר את הציפיות שלכם מהשיפוצניק שישפץ עבורכם את חדר האמבט. יש להגדיר, למה אתם מצפים מהשיפוץ, על אילו שינויים לא תהיו מעוניינים לוותר, מה מפריע לכם כרגע בחדר האמבט לפני שיפוצו ועוד. יש לתת דגש על הנוחות בשימוש חדר האמבט, יש לתת דגש חשוב על אחסון האמבט, שכן, אין אנו מאחסנים רק סבונים, שמפו ומגבות, כי אם גם חומרי ניקוי,  מאחסנים את מכונת הכביסה והמייבש או מעוניינים כי יהיה לנו ארון שירות .יש לקבל כמה הצעות מחיר של שיפוצניקים בעלי מוניטין, מתמחים בתחום של שיפוץ חדרי אמבט. סיור מקדים שלכם, בחנויות לאביזרי חדר האמבט, כלים סניטריים קרמיקה לריצוף וחיפוי קיר, תעניק לכם תמונה ברורה לגבי התקציב שיצטרך לעמוד לרשותכם.
שיפוץ חדר אמבט – מבצעים רק עם קבלן השיפוצים אבי דראי
כולנו משפצים את חדר האמבט, בכל כמה שנים. יש למצוא קבלני שיפוצים, שיש להם מושג בריצוף, חיפוי קירות וכמובן, אינסטלציה וחשמל.