אבי דראי שיפוצים

נשמח לענות על כל שאלה

 קבלן שיפוצים בתל אביב

לפני שחושבים על שיפוץ, אם בדירה או בבית עסק,, השלב הראשון והמכריע ביוצר הוא בחירה של קבלן שיפוצים בתל אביב במיוחד אם אתם שייכים לאזור המרכז. את קבלן השיפוצים, תוכלו לבחור, באמצעות כמה פרמטרים חשובים כגון:  המלצות של מכרים או בני משפחה שאותו קבלן שיפוצים, ביצע אצלם עבודות שונות, אתרי אינטרנט, פורומים, שבהם יש המלצות של גולשים , שנות  ניסיון ומוניטין של בעל עסק, כמו אם ישנן חברות ידועות שהוא מציין באתר שהוא ביצע אצלן שיפוצים, תיק עבודות וכתובות של לקוחות, אשר הקבלן ישלח אתכם אליהן, כך שתתרשמו ישירות ממראם של השיפוצים.
העבודה מתבצעת על פי תכנון ויש להתאים את השיפוץ, על פי הדרישות והצרכים של בעלי הבתים, המעוניינים לשפץ חללים מסוימים בביתם או בבית העסק או החברה אותה הם מנהלים.

קבלן שיפוצים בתל אביב

במקום לשלם כסף על דירה חדשה –  שפצו את ביתכם

לפעמים יש אילוצים, כמו ילד שהתבגר וזקוק לחדר משלו, יצירת פינת עבודה משלכם במידה ואתם חייבים להמשיך לעבוד מהבית, רצון של סלון גדול יותר, הרגשה של בית חדש יותר ועוד. במידה ואתם גרים בתל אביב, תוכלו לחסוך לעצמכם המון כסף הדרוש לכם למעבר לדירה חדשה יותר ופנייה אל חברת עבודות שיפוצים בתל אביב, תפתור לכם את הבעיה. לילד המתבגר, ניתן לחצות חדר גדול לשניים, או לחלופין לעשות שימוש בעליית הגג, במידה ומדובר בבית פרטי או פנטהאוז. לגבי פינת העבודה, ניתן למצוא חלל ולנצל אותו בדיוק למטרה זו. כאשר תהיה לכם תקשורת טובה ואמון הדדי, עם קבלן השיפוצים, העבודה תהיה יעילה ותתקדם על פי לוח הזמנים המתוכנן.

אם אתם מעוניינים בשיפוץ גדול וכללי יותר, יש לכם חשש לגבי שבירת קיר מסוים, תוכלו למצוא קבלן שיפוצים בתל אביב, אשר יש לו גם מהנדס או אדריכל במידה ויהיה לכם צורך בכך. באמצעות שיטות שיפוץ נוחות וחדשניות, ניתן יהיה לבצע את השיפוצים באמצעות ציוד מיוחד וחומרי גלם נוספים, כגון לוחות גבס לחלוקת חדרים , עיצוב הסלון וניצול חכם של כל חלל בו, כגון בנייה של נישות לסלון שיחסכו מכם ריהוט יקר שיתפוס את החלל וכך, החללים אף יהיו גדולים יותר. אם סכום השיפוץ נראה לכם גבוה באמצעות השיפוץ, תחסכו כסף רב למעבר לדירה או בית גדול יותר וכן, ערך הנכס, יעלה הרבה יותר מסכום השיפוצים שיהיה זעום, לעומת הערך שיתווסף לנכס שלכם.

 שיפוצים בתל אביב – עם קבלן שיפוצים מקצועי וחביב

יש שיפוצניקים וקבלני שיפוצים, אשר מתמחים בתחומים ספציפיים, כאשר הצוות שלהם מתמחה בעבודות שונות בתחום השיפוצים. אחד מהקבלנים שהם אמני הגבס, הוא ללא ספק, אבי דרעי שהוא מומחה בתחום עבודות שיפוצים בתל אביב וכל אזור בארץ מעל ל- 30 שנה. אבי מבצע עבודות שיפוצים, במיוחד במרכז הארץ והוא מייעץ ללקוחותיו, לגבי איזה שיפוצים יש לערוך ומעניק להם פתרונות יצירתיים ויעילים. ניתן להפוך כל דירה ממוצעת, לדירת יוקרה, באמצעות אותן עבודות שיפוצים, שונות ומגוונות ולהעניק לבני הבית חיים נוחים יותר. תוכלו לראות עבודות שונות של שיפוצים, שאבי כבר ביצע ולהתרשם מהן.  אבי עובד עם אדריכלית ותוכלו לקבל את שירותיה בתשלום נוסף, מה שיוכל לחסוך לכם ריצות לבעלי מקצוע אחרים במידה ואתם מעוניינים בשינוי מהותי בבית. בחברת השיפוצים של אבי דרעי, תוכלו למצוא את כל סוגי השיפוצים, הכוללים גם עבודות בגבס, מה שיעשה לכם את החיים קלים יותר.

יעניין אתכם : שיפוצים באיזור תל אביב | יעניין אתכם : שיפוץ חדר אמבטיה מקצועי | יעניין אותכם : שיפוץ דירות על ידיי אבי דראי