רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

עבודות גבס


גבס הינו חומר מאוד פופולרי, אשר הלך ועלה בביקושו בשנים האחרונות, בכל הקשור אל שיפוצים בגבס. הרבה יותר קל לבצע עבודות בגבס, הן מהירות יתר, יעילות, אין הרב לכלוך כמו בשיפוצים עם קירות העשויים מבלוקים והתוצאות הן פשוט מדהימות. גם חסכון בחללם, מבצעים היום באמצעות פתרונות בגבס. לא תאמינו, מה ניתן לבצע בגבס, בקרו באתרים שונים וכך תראו את העבודות והעיצובים המדהימים, כך יהיה לכם מושג טוב יותר וכן, תוכלו לשאוב רעיונות לעיצוב הבית בדרך טובה יותר.
כמו בבתים באירופה, גם בישראל, ניתן למצוא קרניזים מעוצבים מגבס בתקרות, מה שמעניק מראה מלכותי יותר. ניתן למצוא עיצובים בסגנון עתיק, או מודרני בכל הקשור לעיצוב בגבס. את הריהוט המיותר בסלון, ניתן להחליף בנישות דקורטיביות, העשויות מגבס. ולכן מי שמחפש קבלן עבודות גבס במרכז, יוכל לפנות אלינו אשר מומחים בתחום ובעל נסיון של שנים
אין צורך להוציא סכומי עתק בשיפוצים ועבודות גבס
גם הנמכת תקרות עבור מיזוג מרכזי, מבצעים עם גבס וכן, תקרות אקוסטיות עבור משרדים. מחיצות למשרד הן חלק מהנוף בכל משרד, במיוחד כאשר מדובר בעמדות של שירות לקוחות או טלמרקטינג. הגבס נכנס חזק לעולם השיפוצים וניתן לראות בכל דירה ובית, שיפוצים ועיצובים העשויים מגבס. המחיר הוא הרבה יותר זול, מאשר שיפוצים הנבנים מבלוקים וחומרי גלם אחרים. כאשר מבצעים עבודות גבס במרכז,  ניתן לבנות נישות וגופי תאורה הממוקמים בנישות הנמצאות בתקרה.
אלמנטים כמו שימוש עם טפטים, גבס וחומרי גלם ועבודה שאינה מצריכה הרבה, יגרמו להוצאות השיפוץ שלכם להתגמד. מי שאין לו תקציב גבוה להשקעה בדקורציה של הבית, הדבר שכל שיפוצניק ימליץ עליו, יהיה עבודות בגבס, אשר ישנו את פני הנכס מן הקצה אל הקצה.
מזנון דקורטיבי ועוד מוצרים מיוחדים העשויים מגבס
גם רהיטים שונים בבית, ניתן להכין באמצעות גבס. קחו למשל פינת ישיבה העשויה מגבס ועליה כריות  דקורטיביות , רכות ונעימות, מזנון העשוי מגבס עם תאורה ועוד. המראה הוא אלגנטי ויוקרתי וזול הרבה, מאשר רכישת ריהוט שיהיה הרבה יותר יקר. ניתן למצוא אמנים של ממש, בכל הקשור לעבודות הגבס ב��תכם או במשרד שלכם. גם בשיפוצים כלליים, משתמשים הרבה עם גבס ושיטות בנייה קלות ודקורטיביות. ללא ספק, משתלם יותר לבצע עבודות שונות דווקא מגבס שהוא חומר קל, מבודד ויעיל.
יש לציין, כי צביעה על גבס, היא קלה. אם החלטתם לבנות נישה לחדר הילדים, תוכלו תמיד לצבוע אותה בצבע רך, נעים וילדותי, אשר יקנה מראה מרהיב ומלא חיים בחדר הילדים. מי שיש לו חשו עיצוב, יוכל לתכנן נכון את השיפוצים ועבודות הגבס השונות כיד הדמיון.
קבלן עבודות גבס אבי דראי
 יש שיפוצניקים וקבלני שיפוצים, אשר מתמחים בתחומים ספציפיים, כאשר הצוות שלהם מתמחה בעבודות שונות בתחום השיפוצים. אחד מהקבלנים שהם אמני הגבס, הוא ללא ספק, אבי דראי שמתמחה עם שיפוצים בגבס מעל ל- 30 שנה. אבי מבצע עבודות שיפוצים, במיוחד במרכז הארץ והוא מייעץ ללקוחותיו, לגבי עבודות הגבס השונות ומעניק להם פתרונות יצירתי באמצעות עיצוב ושיפוץ עם גבס. ניתן להפוך כל דירה ממוצעת, לדירת יוקרה, באמצעות אותן עבודות בגבס והשמיים הם הגבול. תוכלו לראות עבודות שונות בגבס שאבי כבר ביצע ולהתרשם מהן.  ניתן לבצע חלוקה של חדרים באמצעות קירות גבס, שיפוץ משרדים, עבודות דקורטיביות כמו נישות מעוצבות, גופי תאורה המיועדים לתקרות מעוצבות מגבס ועוד. אנו נשמח,  לייעץ ולעזור לכם לעצב את ביתכם או בית העסק באמצעות הידע הנרחב שלנו בעבודות הגבס.